Uzmanību Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Lūdzu apstipriniet, ka Jūs informēts: Jā, es piekrītu

Noliktava Rīgā

Šī prece atrodas noliktavā Rīgā. Lai saņemtu preci nākamajā dienā, naudas pārskatījums jāveic līdz 15:00 šeit...

Klik rāmji (Snap Frames / Click Frames)

klik rāmji jeb plakātu rāmji

Kas ir Klik rāmji jeb plakātu rāmji?

"Klik" rāmji ir ideāls risinājums reklāmas plakātu izvietošanai. To galvenā priekšrocība ir ātra un vienkārša plakāta nomaiņa 30 sekundēs, nenoņemot rāmi no sienas, ar "Klik" jeb saspiešanas sistēmas palīdzību.
Tas ir viegls un vienkāršs risinājums jūsu biznesam, un to var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Ērtā formāta dēļ jūs varat informēt klientus par akcijām, jauniem preču pievedumiem, atlaidēm vai arī vienkārši paziņot galvenos uzņēmuma datus - rāmja aizpildīšana ir tikai un vienīgi pasūtītāja ziņā.
Konstrukcijas iekšienē tiek ievietots papīrs vai plakāts ar uzdrukātu attēlu vai tekstu. Tādas metodes praktiskums ir acīmredzams - jums vairs nevajadzēs meklēt līmlenti vai līmi informācijas atjaunošanai. Tikai atveriet rāmi vienā mirklī un nomainiet informācijas nesēju. Rāmji ar tādu sistēmu izskatās lietišķi un lakoniski, kas tikai uzlabos jūsu uzņēmuma vai firmas tēlu.

Kā var lietot „klik” rāmjus?

Kur var lietot "Klik" rāmjus?

"Klik" rāmji ir universāls, praktisks un mūsdienīgs risinājums reklāmas un vietēja lietojuma plakātu izvietošanai uzņēmumu, veikalu, skaistumkopšanas salonu utt. birojos. Izturīgā un ilgi kalpojošā "Klik" rāmju konstrukcija iederēsies jebkurā interjerā un izgreznos to. Izstrādājuma ārienes lakonisms un stingrība iekārdinās pat izsmalcinātāko gribētāju.
"Klik" konstrukcija kopā ar alumīniju vienlaikus ir vienkārši, stilīgi, ērti un funkcionāli rāmji, kas ļaus ātri un viegli nomainīt jebkuru plakātu. Pēc atvēršanas vienkārši jānoņem aizsargplēve un tad jānomaina attēls.

Galvenās alumīnija "Klik" rāmju priekšrocības:

Iegādājoties "Klik" rāmi, jums būs:

  • moderns un mūsdienīgs interjera priekšmets;
  • funkcionāla konstrukcija;
  • laika un nervu ietaupījums, veicot plakāta nomaiņu;
  • Izturīgs un ilgi kalpojošs izstrādājums.

 

Kāpēc tieši "Klik" rāmji?

"Klik" rāmji ir ideāli piemēroti dažādu izmēru plakātiem;
Ar klikšķi atveramās profila malas ("Klik" sistēma) ļauj ātri mainīt attēlu;
"Klik" rāmju profila krāsa ir matēti sudrabaina, ārējais izskats ir glīts un stilīgs;
Tas, ka šie rāmji ir ātri un vienkārši lietojami, ļaus ietaupīt nervus un laiku. Savas uzbūves dēļ rāmji ar "Klik" sistēmu ir ļoti viegli atverami, līdzīgi knaģim uz atsperēm, un tikpat viegli aizverami, ar vienu klikšķi. Plakāta maiņu var veikt vienā divās minūtēs. Pat vīrietis bez darbarīkiem vai ne visai stipra meitene tiks galā ar šo uzdevumu. Lai plakātu nomainītu, jāatver rāmja viras, jāizņem caurspīdīgā PVC aizsargsieniņa, jāuzliek plakāts uz baltās PVC sieniņas, jāpārsedz ar caurspīdīgo aizsargsieniņu un viras jāaizver. Viss! Uzdevums izpildīts.

"Klik" rāmja lietošanas instrukcija soli pa solim

Kāda ir "Klik" rāmju uzbūve?

Mūsu piedāvātā klik rāmja aizmugure izgatavota no īpašas plastmasas, kas nodrošina labu stiprinājumu un plakāta novietojumu rāmja iekšienē.
Katrs "Klik" rāmis iesaiņots atsevišķā kartona kastē un papildus vēl ielikts polietilēna maisiņā, lai pasargātu no bojājumiem un netīrumiem glabāšanas un transportēšanas laikā.
Visiem "Klik" rāmjiem komplektā ir plakātam paredzēta aizsargplēve, kas nerada atspīdumu.
"Klik" rāmji tiek piegādāti kopā ar skrūvīšu un dībeļu komplektu rāmja stiprināšanai pie sienas, bet katrā "Klik" rāmja lamelē izurbti 2 caurumi. Tādējādi "Klik" rāmji ir pilnīgi gatavi piekāršanai pie sienas gan vertikāli, gan horizontāli.
Izmēri, kas norādīti "Klik" rāmja nosaukumā, atbilst rāmī ievietojamā plakāta izmēram. Paša rāmja izmērs ir lielāks par "Klik" sistēmas profila platumu.

"Klik" rāmja lietošanas instrukcija soli pa solim:

1.solis:

Kārtīgi pa vienai atveriet 4 "Klik" profila malas.
"Klik" rāmji plakātiem "Klik" rāmji plakātiem

2.solis:

Paceliet caurspīdīgo "Klik" rāmja plastmasas aizsargsieniņu un izņemiet veco plakātu.
"Klik" rāmji plakātiem "Klik" rāmji plakātiem

3.solis:

Ievietojiet jauno plakātu un uzlieciet aizsargsieniņu atpakaļ.
"Klik" rāmji plakātiem "Klik" rāmji plakātiem

4.solis:

Ar klikšķi aizveriet alumīnija "Klik" rāmja malas. Gatavs!

 

Noliktava Rīgā

Šī prece atrodas noliktavā Rīgā. Lai saņemtu preci nākamajā dienā, naudas pārskatījums jāveic līdz 15:00 šeit...