Uzmanību Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Lūdzu apstipriniet, ka Jūs informēts: Jā, es piekrītu

Roll-up stendi - apdruka

> Šo preci ar apdruku vai bez apdrukas var pasūtīt šeit <

Kas ir Roll-up stends?

Roll-up stends ir saliekams mobilais stends ar automātiskās saritināšanas mehānismu, kas satin rullī plakātu ar informāciju. Tā ir viegla alumīnija un plastmasas konstrukcija, uz kuras izvieto reklāmas informāciju telpās.
Roll Up stendu samontēt ir vienkārši. Nav nepieciešamas nekādas papildu prasmes, un ierīkošanai nav vajadzīgs ilgs laiks. Tā ir ērta izvēle reklāmas izvietošanai izstādē, akcijā, seminārā, konferencē un jebkurā citā pasākumā.

Kas ir Roll-up stends?

Kur pielietojams Roll-up stends?

Roll-up stendus var izmantot: informatīvo paziņojumu demonstrēšanai prezentācijās, izstādēs, konferencēs, tirdzniecībā - visur, kur jāpiesaista cilvēku uzmanība, jāsniedz viņiem uzskatāma informācija par uzņēmumu, tā produktiem, piedāvātajiem pakalpojumiem. Roll-up stendus izmanto arī pavadošās informācijas sniegšanai un pārdošanas atbalstam uzņēmuma birojā, izstāžu telpā vai tirdzniecības zālē.

Kāpēc tieši Roll-up stends?

Roll-up stendu priekšrocības: neliels svars, mazi izmēri, viegla un ātra montāža bez darbarīku izmantošanas: samontēt var apmēram 1 minūtes laikā. Vēl viena stenda īpatnība: iespējams informāciju nomainīt bezgala daudz reižu, nepārveidojot un nepārtaisot pašu stendu.

Roll-up stendu priekšrocības

> Šo preci ar apdruku vai bez apdrukas var pasūtīt šeit <

Kāda ir Roll-up stenda uzbūve?

Roll-up mobilie reklāmas stendi sastāv no karkasa, kas ir pamatne, kurai piestiprina plakātu ar informāciju. Informāciju var uzklāt uz vinila plakāta, uz polipropilēna plēves. Stendu noliek uz grīdas, atbalstot uz kājiņām.
Roll-up reklāmas stendiem ir atsperu mehānisms, kas ļauj automātiski tīt plakātu ar informāciju. Parasti plakāts ar informāciju ir satīts rullī un atrodas stenda korpusa iekšienē. Izjauktā veidā stendu var ievietot pārnesamā somā. Lai stendu samontētu, jāpavelk tikai aiz informatīvā materiāla malas, jāizvelk plakāts un ar turētāja stieni jāpiestiprina pie statņa. Roll-up stends ir gatavs lietošanai. Mobilajiem reklāmas stendiem var būt paredzēta iespēja rādīt informāciju gan no vienas puses, gan no abām pusēm (tiek lietoti 2 baneri), tādēļ tos var novietot perpendikulāri apmeklētāju plūsmai, tā panākot maksimālu efektu.

Roll-up stendu uzbūve apstiprina vārda „Roll-up”nozīmi, kas tulkojumā ir "izplešams" vai "izvēršams" stends:

  • pats mobilais stends vai korpuss, kura iekšienē ir Roll-up stenda reklāmas banera satīšanas mehānisms;
  • augšējā mala profils;
  • saliekams balsta stienis;
  • pārnesamā soma;
  • Roll-up reklāmas baneris (jāpasūta atsevišķi).

 

Drukas kvalitāte

Kāda drukas kvalitāte piemērota Roll-up stendu reklāmas baneriem?

Druka ar izšķirtspēju 720 dpi pēc reālistiskuma un kvalitātes līdzinās foto drukai. Tā ir izplatītākā drukas kvalitāte, kas apvieno taupību un pietiekamību.
Druka ar izšķirtspēju 1440 dpi ir augstākā pieejamā mūsdienu lieldrukas kvalitāte. Tādā izšķirtspējā iespiests attēls ir praktiski fotogrāfija, tikai liela izmēra. Spilgtās un piesātinātās šī drukas veida krāsas ļauj reālistiski atveidot reklāmas plakātos sīkas detaļas un laidenas krāsu pārejas. Tādu druku pasūta cilvēki un uzņēmumi, kas nemeklē kompromisu starp kvalitāti un prestižu!

Kā nomainīt reklāmas plakātus Roll-up stendos?

Kaut arī eksistē roll-up stendu uzbūves atšķirības, kopumā reklāmas plakātu nomaiņa vai iestatīšana mobilā reklāmas stenda pamatnes korpusā ir vienkārša un visur vienāda. Satinot stenda plakātu ar atsperes mehānismu, spēka impulss tiek virzīts cauri rūpnīcā ierīkotai joslai, uz kuras ir līmlente. Piestiprinot vai salīmējot reklāmas plakātu un joslu, ko izvelk no stenda korpusa, arī notiek plakāta uzstādīšana stendā. Pēc tam viss reklāmas plakāts, atsperes vilkts, tiek satīts roll-up stenda korpusa iekšienē. Ja līmlente lietota jau daudzas reizes un nevar vairs pietiekami saturēt kopā reklāmas plakātu ar stiprinošo stenda materiālu, var uzklāt un izmantot jaunu stiprinošo divpusējo līmlenti.

> Šo preci ar apdruku vai bez apdrukas var pasūtīt šeit <