ZIMOGUVEIKALS.LV

 

     Mēs ar prieku piedāvājam Jums sadarbību ar uzņēmumu ZIMOGUVEIKALS.LV
 
     Piedāvājam Jūsu uzmanībai interneta-veikalu www.zimoguveikals.lv, kur Jūs varat iepazīties ar mūsu piedāvāto pakalpojumu un produkcijas sortimentu, kā arī galvenajām priekšrocībām, sadarbojoties ar mums.
 
     Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu un produkcijas klāstu, kura tiek ražota, izmantojot inovatīvās izstrādes un vadošo Eiropas ražotāju (Colop, Epson, Konica, Noris, Shiny, Summa, Trodat, Universal) materiālus un iekārtas, nodrošinot saražotās produkcijas kvalitātes kontroli.
 
     Sadarbojoties ar mums, katrs klients izjūt, ka viņš īpašs un vērtīgs mūsu uzņēmumam. Mēs pievēršam uzmanību detaļām, ievērojam mūsu klientu un partneru vajadzības un vēlmes, nodrošinot piedāvāto pakalpojumu augsto kvalitāti un izcilu servisa apkalpošanu.
 
Kāpēc tieši ZIMOGUVEIKALS.LV?

  • individuālā un elastīga pieeja katram klientam;
  • augstās kvalitātes servisa apkalpošana;
  • plašs pakalpojumu un produkcijas klāsts un iespēja tos iegādāties par individuālām cenām;
  • ātra preču piegāde Jums izdevīgā veidā;
  • klienta informēšana par pasūtījuma izpildes termiņiem un statusu.

 
     Mūsu galvenā atšķirība no daudziem mūsu līmeņa uzņēmumiem – gatavība un spēja profesionāli realizēt gan lielus, gan mazus pasūtījumu apjomus, nodrošinot augstu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti par sapratīgām cenām.
 
     Mēs vienmēr esam atvērti jauniem sadarbības partneriem, piedāvājot tiem iespēju pasūtīt sākumā nelielas preču partijas bez priekšapmaksas un sadarbības līguma, lai klienti pārliecinātos par mūsu uzņēmuma profesionalitāti. Kā arī produkcijas brāķa vai klienta neapmierinātības gadījumā mēs garantējam tās nomaiņu.
Jūsu biznesa iespēju paplašināšanai mūsu komanda ir gatava strādāt arī ar pilnīgi jauniem projektiem.
 
     Esiet laipni gaidīti iepazīties ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un produkcijas sortimentu oficiālajā vietnē www.zimoguveikals.lv vai sazinoties ar mūsu atsaucīgiem menedžeriem pa tālruni: +371 22319500 vai e-pastu: info@zimoguveikals.lv.

 

Ar cieņu, 

SIA ''Zīmogu darbnīca''
valdes priekšsēdētājs
Grigorijs Trušelis