Uzmanību Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Lūdzu apstipriniet, ka Jūs informēts: Jā, es piekrītu

Biežāk uzdotie jautājumi - Vizītkaršu konstruktors (BUJ).

Ja vēlaties pasūtīt vizītkartes no PDF faila, tad Jūs varat pasūtīt vizītkartes bez konstruktora šeit: LINKS, vai nosūtīt pieprasījumu uz mūsu e-pastu info@zimoguveikals.lv, kā arī piedāvājam dizaina un maketēšanas pakalpojumus.

Vizītkaršu izgatavošana ONLAIN, - tiešsaistes konstruktors ir šeit: LINKS

 

Kā es varu saglābāt savu vizītkarte?

Jūs varat lejupielādēt vizītkartes maketu PNG formatā bezmaksas, bet lai pilnigi saglabātu un turpmāk rediģētu Jums nepieciešamas pabeigt registrāciju vai ielogoties lai saglabātu mūsu mājaslapas sitēmā (pašlaik funkcija “Saglabāt” strādā tikai tikai pēc pasūtījuma veikšanas).

Piemerām, nakošajam pasūtījamam, jā Jūs gribat veikt maketa korekciju, tikai nepieciešams ielogoties sistēmā un veikt nepeciešamas maketa izmaiņas.

 

Kā es varu rediģēt vizītkartes informāciju?

Varat rediģēt jebkuru informāciju vizītkartē, vienkārši noklikšķinot uz to, un pēc tam rediģējot to tāpat, kā jūs izmantojat Microsoft Word līdzīgu teksta redaktoru.

 

  Noklikšķiniet uz kādas no vizītkartes detaļām, lai to rediģētu.


  Dubultklikšķiniet vai atlasiet tekstu, lai mainītu tā stilu, lielumu vai fontu.


  Lai pārvietotu jebkuru no vizītkartes elementiem - noklikšķiniet ar peles kreiso tausiņu uz izvēlētā elementa un neatlaižot peles taustiņu pārvietojiet uz vietu kur vēlaties.


  Mainiet attēla vai tekstlodziņa izmēru - velkot punktētās kastītes apakšējo daļu labajā stūrī.

 

Kā vizītkartei varu pievienot logotipu/attēlu?

Lai vizītkartei pievienotu logotipu vai attēlu, noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt logotipu vizītkaršu priekšskatījumā. Ja esat jau augšupielādējis attēlu, vēlreiz noklikšķiniet uz tās, lai augšupielādētu citu attēlu.

 

Kā es varu mainīt teksta stilus (izmērs, biezums, fonts utt.)?

Vizītkartē atlasiet jebkuru tekstu, un teksta rediģēšanas rīkjosla parādīsies virs atlasītā teksta, ļaujot rediģēt teksta stilus.

 

Kāds ir labākais logotipa izmērs?

Labākajam drukas rezultātam jūsu "width" (platums) vai “height” (augstums) būtu vismaz 400 px. - Tas nepieciešams lai atēls  kvalitatīvs (nebūtu miglains / graudains).