Traxx

Traxx Printer

Oriģinālie aksesuāri un piederumi Traxx Printer

Vēsture

TRAXX ir marķēšanas ierīču ražotājs visā pasaulē. TRAXX tika dibināts Atēnās, Grieķijā 2008. gadā, un, lai arī šajā jomā ir jauns uzņēmums, tas ir guvis atzinību visā pasaulē un darbojas vairāk nekā 70 pasaules valstīs.

TRAXX izplatīšanas tīkls darbojas visā pasaulē ar izplatītājiem Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Āzijā.

Izstrādājumi

TRAXX ražo pilnu marķēšanas ierīču klāstu, kas sastāv no plastmasas pašpiespieduma zīmogiem un datumotājām, metāla spiedogiem un zīmogiem, datumu spiedogiem, kabatas spiedogiem, biroja līnijas ar lietošanai gataviem zīmogiem, DIY zīmogiem, manuālajiem zīmogiem un zīmogu krāsām.

TRAXX zīmogu klāsts sedz lielāko daļu ikdienas zīmogošanas vajadzību un pastāvīgi izstrādā jaunus produktus, ievērojot prasības un tendences biroja vidē.

Misija

Lai apkalpotu jūsu apzīmogošanas vajadzības ar spēcīgiem un uzticamiem produktiem, izveidotu ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem un partneriem.

Vīzija

Turpināt piedāvāt augstas kvalitātes produktus par konkurētspējīgām cenām, koncentrējoties uz stingru un uzticamu zīmogu nodrošināšanai ar jaunām tehnoloģijām un videi draudzīgiem risinājumiem.